דף מידע של טופ נדל”ן גבעת טל, ראש העין

גבעת טל נבנתה בשנות ה- 90 עבור גמלאי צה”ל, בתים פרטיים על מגרשים של 500-1000 מ”ר, נחשבת לשכונה היקרה והמבוקשת בראש העין, שקטה, איכותית מאוד ויוקרתית, הפונה לקהל איכותי, אמיד ומבוסס!
עם השנים עברו אליה גם משפחות משפרות דיור ובעלי יכולת כלכלית גבוהה, שביקשו לגור בבית קרקע, ולכן היום יש תמהיל איכותי של מבוגרים לצד צעירים בשכונה.
כאמור השכונה מאופיינת בבנייה צמודת קרקע בלבד. שקטה מאוד עם רחובות צדדיים ומורכבת למעשה משלוש גבעות (הפרחים, האילנות והכרמל) וילקם זקוקים להשקעה מסיבית יותר מהרגיל!
בשכונה יש כמה מוסדות ציבור ושירותים, כגון גני ילדים, קריית חינוך עם 3 בתי ספר- חטיבות ביניים, מרכזים קהילתיים, תנועות נוער, מרכז מסחרי גדול ומרכז תיאטרון. היא נהנית משירותים של השכונות הצמודות לה ומהשירותים במרכז העיר.
מהשכונה יש תחבורה ציבורית סדירה למרכז העיר, לפתח תקווה, לתל-אביב ולתחנת הרכבת ראש העין צפון במחלף קסם, למרות שמרבית תושבי השכונה עם רכב אחר ואף שניים…
בקצה הצפוני של השכונה, הוקמה פסגת טל, שכונת קוטג’ים (דו משפחתיים) יוקרתית, בנוסף ל 7 בנייני מגורים איכותיים של 4 קומות הפונים לנוף מקסים של גוש דן.

מחיר ממוצע למ״ר כ 16,000 ₪ לערך..
מחירו של בית בשכונת גבעת טל נע בין 2.9-3.8 מיליון
בית בשכירות בשכונה 5,500-8,000 שקל בחודש

דירוג בתי הספר בשכונה: 7.7/10

אין נכסים להצגה
Scroll to Top